Trešdiena, 5. augusts
Šodien sveicam: Osvalds, Arvils
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, R vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-14
Slēpotāji un snovotāji ziemas priekus aicināti baudīt Fischer Slēpošanas centrā un Siguldas Pilsētas trasē

Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16. februārī, distanču slēpotājiem atvērts Fischer Slēpošanas centra stadions, kur 200 metru aplis pieejams klasiskās špūres slēpotājiem, savukārt 250 metru aplis – slīdsoļa cienītājiem. Savukārt kalnu slēpošanu un snovošanu šonedēļ ikviens aicināts baudīt Siguldas pilsētas trases vidējā trasē.

Fischer Slēpošanas centrs sestdien atvērts no plkst. 10.00 līdz 21.00, bet svētdien – no plkst. 10.00 līdz 20.00. Fischer Slēpošanas centrā pieejama inventāra noma, kā arī dušas, pirts un siltie dzērieni. Trases izmantošanas cena pieaugušajiem ir 2 eiro, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1,80 eiro. UzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti, cena pieaugušajiem ir 1,80 eiro, bet skolēniem, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – bez maksas, kā arī tiek piemērota 10% atlaide inventāra nomai. Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem bonusa programmas ietvaros distanču slēpošanas inventārs ir bezmaksas. Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm, kuras ir reģistrētas Siguldas daudzbērnu ģimeņu reģistrā, tiek piešķirta 20% atlaide ziemas inventāra nomai.

Sniega daudzumu un distanču slēpošanas trases kvalitāti var novērtēt Fischer Slēpošanas centra tīkla kamerā. Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 29118847. Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi Fischer Slēpošanas centra Facebook kontā.

Siguldas Pilsētas trases vidējā trase brīvdienās, 15. un 16. februārī, slēpotājiem un snovotājiem būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 21.00. Pilsētas trases apmeklētājiem ir pieejama gan kalnu slēpošanas, gan snovborda inventāra noma, kā arī, iepriekš piesakot, instruktoru pakalpojumi. Lai nodrošinātu vidējās trases pacēlāja ātrāku darbību un samazinātu potenciālās rindas, pacēlāji ir papildināti ar papildus āķiem. Individuāliem klientiem vienas reizes maksa par vidējās trases pacēlāju ir 0,40 eiro, bērniem līdz 7 gadiem, kopā ar pieaugušo pacēlājs ir bez maksas. Ķīlas nauda par elektronisko karti ir 5 eiro. Inventāra nomas cenrādis pieejams šeit. UzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti, kalna izmantošana un inventāra noma pieejama ar 10% atlaidi. Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi Siguldas Pilsētas trases Facebook kontā.

Foto: Marta Garā


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020