Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-17
Notiks “S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionāta 2020” pirmais posms

Piektdien, 21. februārī, Fischer Slēpošanas centrā norisināsies “S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionāta 2020” pirmais posms, kurā aicinātas Siguldas novada un Latvijas skolas būt aktīvām, piedalīties sacensībās un cīnīties galveno par čempionāta galveno balvu. Pēdējā sezonā čempionāts pulcēja kopumā 730 skolēnus no 33 Latvijas vispārizglītojošajām skolām. Šogad čempionāta organizēšanā sadarbojas Siguldas novada pašvaldība un Cēsu novada pašvaldība, attiecīgi pirmais posms tiek organizēts Fischer Slēpošanas centrā, Siguldā, bet otrais – Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”.

Čempionāts tradicionāli norit četros posmos, bet silto laikapstākļu dēļ, čempionāta norise ir saīsināta līdz diviem posmiem. Pirmajā posmā visām vecuma grupām paredzēts Super sprints 200 metru garā distancē, savukārt otrajā posmā distances garums tiks precizēts pirms posma, atkarībā no laikapstākļiem.

Sacensībās var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas. Dalībnieku grupas tiek iedalītas pēc vecumiem – S-10 un V-10 2010. gadā dzimušie un jaunāki, S-12 un V-12 no 2008. līdz 2009. gadā dzimušie, S-14 un V-14 no 2006. līdz 2007. gadā dzimušie, S-16 un V-16 no 2004. līdz 2005. gadā dzimušie, S-18 un V-18 no 2002. līdz 2003. gadā dzimušie. Sacensībās atļauts piedalīties arī no 2000. līdz 2001. gadā dzimušajiem skolēniem.

Dalībnieki tiek vērtēti noteiktajās vecuma grupās. Grupas kopvērtējumu aprēķina, summējot katrā posmā iegūtos punktus. Divu posmu kopvērtējumā tiks noskaidrots, kura no Latvijas skolām iegūs galveno čempionāta balvu. Pirmajā posmā plānota arī apbalvošana iepriekšējā gada Fischer čempionāta uzvarētājiem – Laurenču sākumskolai.

Individuāliem sportistiem ir atvērta elektroniskā pieteikšanās Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv, kur pieteikties var līdz 20. februāra plkst. 15.00 savukārt skolas var pieteikties, sūtot skolēnu sarakstu (vārds, uzvārds, vecuma grupa sacensībās) uz fsc@siguldassports.lv un apmaksāt dalību pēc  rēķina saņemšanas. Sacensību nolikums un reģistrēšanās pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi