Trešdiena, 15. jūlijs
Šodien sveicam: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Laika ziņas: Sigulda +13.6℃, A vējš 1.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-17
Notiks seminārs par aktualitātēm uzņēmējiem, lauku saimniekiem

Ceturtdien, 27. februārī, plkst. 11.00 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Pierīgas konsultāciju birojā Dārza ielā 2A, Siguldā, notiks seminārs “Aktuālais esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, lauku saimniekiem”.

Seminārā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji informēs par aktuālajām atbalsta programmām esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, Lauku atbalsta dienesta darbinieki pastāstīs par aktuālajiem maksājumiem lauksaimniecības zemju saimniekiem 2020. gadā. Savukārt par unikālo atbalstu mazo lauku saimniecību izveidei būs iespēja uzzināt no Lauku atbalsta dienesta un Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra speciālistiem. Tāpat seminārā ikvienam būs iespēja uzzināt par finanšu institūcijas “Altum” aizdevumu programmām.

Pieteikties semināram iespējams, rakstot uz e-pasta adresi kristine.ragaine@llkc.lv. Dalība – bez maksas.

Semināru organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Pierīgas konsultāciju birojs.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020