Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +5.5℃, D vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-17
“Siguldas devonā” būs skatāma islandiešu komēdija, drāma “Koka paēnā”

Trešdien, 19. februārī, plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs skatāma islandiešu komēdija un reizē arī drāma “Koka paēnā” (2017), kas ir stāsts par rindu māju kaimiņu attiecībām.

Kaimiņu strīdiem Islandē iemesls bieži vien ir koki, un šis nav izņēmums. Par neglītām izdarībām Atli tiek patriekts no mājām, šķirts no savas četrus gadus vecās meitiņas un spiests apmesties pie vecākiem. Filmas sižetam risinoties, savērpjas sīvas un nežēlīgas kaujas ap vecu, skaistu koku, kas met ēnu pār kaimiņu pagalmu. Turklāt ir runa par apkaimes vienīgo koku, par Islandes vasaru un saules gaismu, kas ir vēl iekārojamāka par kokiem. Krustugunīs nonāk gan tuvinieki, gan mājdzīvnieki.

Režisors Hafsteinn Gunnar Sigurðsson; filmas garums 89 minūtes.

Biļetes iespējams iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” biļešu kasē. Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Filmu nav ieteicams apmeklēt skatītājiem, kas jaunāki par 16 gadiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi