Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-18
22.–23. februārī notiks XII Starptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2020”

Nedēļas nogalē, 22. un 23. februārī, Siguldas Sporta centrā norisināsies XII Starptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2020” bērniem un jauniešiem, kurā katrs sportists mēģinās pierādīt, ka tieši viņš ir pelnījis kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Sacensībās pulcēsies vairāk nekā 500 dalībnieki no Latvijas, tostarp džudo kluba “Sigulda” audzēkņi, kā arī dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Sacensību sākums plkst. 10.00. Sacensību pirmajā dienā startēs U10, U14 un U18 vecuma grupas, bet otrajā dienā – U12, U16 un U21 vecuma grupas.

Kā ik gadu turnīram tiek gatavotas unikālas medaļas, kurās mākslinieciski attēloti džudo simboli.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi