Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.9℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-20
Turpinās informatīvās dienas topošo pirmklasnieku vecākiem
Informatīvās dienas topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem norisināsies vēl 20. februārī Siguldas 1. pamatskolā un 5. martā Allažu pamatskolā, savukārt “Atvērto durvju nedēļa” Mores pamatskolā gaidāma no 9.–13. martam. Informatīvo dienu laikā varēs iepazīties ar skolu, pedagogiem, uzzināt par izglītības iestādes piedāvātajām izglītības programmām un interešu izglītības iespējām. Tāpat tikšanās laikā pašvaldības pārstāvji sniegs informāciju par pirmklasnieku skaita prognozēm nākamajā mācību gadā un reģistrācijas kārtību. Informatīvās dienas jau aizvadītas Laurenču sākumskolā un Siguldas pilsētas vidusskolā.
 
Plānots, ka 2020./2021. mācību gadā skolas gaitas sāks 250–260 Siguldas novadā deklarētie bērni. Laurenču sākumskola un Siguldas 1. pamatskola pirmklasniekus uzņems trīs pirmajās klasēs, bet Siguldas pilsētas vidusskola – piecās pirmajās klasēs, tostarp sporta un mākslas klasēs. Allažu un Mores pamatskolā pirmklasnieki tiks uzņemti vienā pirmajā klasē.
 
Mācībām 1. klasēs prioritāri tiks uzņemti Siguldas novadā deklarētie bērni. Reģistrēt bērnu mācībām 1. klasē 2020./2021. mācību gadam varēs no 2. marta, iesniedzot iesniegumu izvēlētajā skolā vai elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Topošos pirmklasniekus, kuriem kādā no pilsētas skolām jau mācās brāļi vai māsas, pieteikt 1. klasē var laikā no 10. līdz 28. februārim, iesniedzot iesniegumu attiecīgajā izglītības iestādē.
 
Informācijas dienas topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem Siguldas novada pašvaldības izglītības iestādēs notiks:

Siguldas 1. pamatskolā

20. februārī

Plkst. 19.00 tikšanās ar vecākiem

Allažu pamatskolā

5. martā

Atvērtās mācību stundas vecākiem no plkst. 8.20 līdz plkst. 11.20.

Informatīvā sanāksme vecākiem plānota maijā; datums un laiks tiks precizēts.

Mores pamatskolā

9.–13. martā

“Atvērto durvju nedēļa” topošo pirmklasnieku vecākiem. Nedēļas laikā būs iespēja vērot stundas, tikties ar skolas vadību, sākumskolas pedagogiem. Vecākiem iespēja pieteikties individuāli, zvanot uz tālruņa numuru 64147217.

 
Plašāka informācija par reģistrāciju un uzņemšanu mācībām 1. klasē aplūkojama saistošajos noteikumos “Par kārtību, kādā bērnus reģistrē un uzņem Siguldas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu 1. klasēs” vai zvanot Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes speciālistiem uz tālruņa numuru 67970863.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi