Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, D vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-20
Zaļās Villas kvartālā notiks kustību mākslas – eiritmijas nodarbības
Sestdien, 22. februārī, Zaļās Villas kvartālā notiks kustību mākslas – eiritmijas nodarbības. Nodarbība “Cilvēks, valoda un eiritmija” notiks no plkst. 11.30 līdz 12.30, savukārt no plkst. 12.40 līdz 13.40 notiks nodarbība “Cilvēks, dzīvā mūzika (klavieres) un eiritmija”. Nodarbības vada diplomēts eiritmijas skolotājs.
 
Eiritmija ir vēl maz pazīstama kustību māksla Latvijā, tās nozīme – skaista un harmoniska kustība. Nodarbību laikā dalībnieki aicināti iepazīties un izkopt kustību mākslu, kura strādā vienoti ar ķermeni, dvēseli un garu. Eiritmizējot tiek iekustināts cilvēka ēteriskais jeb dzīvības ķermenis, kas ietekmē fiziskā ķermeņa labsajūtu, kustīgumu, harmoniskumu.
 
Uz nodarbībām aicināti pieaugušie ar vai bez priekšzināšanām. Labsajūtai nepieciešams kustībai brīvs apģērbs un ērti, viegli apavi.
 
Nodarbības apmeklējums – par ziedojumu.
 
Papildu informācija un pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26535109 vai rakstot uz e-pasta adresi otkodome@inbox.lv.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020