Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, DR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-21
22. februārī durvis vērs jauno mūziķu telpa “Mūzikas republika”

Sestdien, 22. februārī, plkst. 15.00 Siguldas pagasta Kultūras namā sadarbībā ar Siguldas novada Jaunrades centru un jauniešu iniciatīvu centru “Mērķis” tiks atklāta jauno mūziķu telpa “Mūzikas republika”, kurā jauniešiem būs iespēja brīvo laiku pavadīt radošā atmosfērā.

Telpa “Mūzikas republika” piedāvās tikšanās un meistarklases ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem, iespēju mācīties mūzikas instrumentus, kā arī dažādus tematiskos pasākumus.

 

 


Mūziķu telpa no 22. februāra būs atvērta:
Pirmdienās no plkst. 16.00 līdz 22.00
Otrdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00
Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00
Ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 22.00
Piektdienās no plkst. 14.00 līdz 18.00

Interesenti aicināti pieteikties Siguldas novada Jaunrades centra Jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” projektu vadītāja Arta Kundrāta zvanot uz tālruni 27070230 vai rakstot uz e-pasta adresi artis.kundrats@gmail.com.

Siguldas pagasta Kultūras nams šajā gadā paplašina savu darbību, lai nodrošinātu kultūras piedāvājuma pieejamību visām sabiedrības grupām, kā arī iesaistītu vietējo kopienu kultūras un mākslas aktivitātēs.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020