Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-24
“Siguldas devonā” viesosies Dailes teātra aktieri ar izrādi “Trīs šūpolēs”

Otrdien, 10. martā, plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Dailes teātra viesizrāde, mistiska komēdija “Trīs šūpolēs”.

Izrāde stāsta par trīs nepazīstamiem vīriešiem – uzņēmēju, profesoru un armijas kapteini, kas ierodas vienā telpā katrs ar savu, ļoti atšķirīgu mērķi. Nešķiet, ka viņi īpaši izbaudītu cits cita sabiedrību, bet kāds laiks viņiem būs jāpavada kopā. Turklāt sāk notikt neparastas lietas un mistiskas sagadīšanās, kas rosina aizdomāties par cilvēka brīvo gribu, izvēles iespējām un dzīves jēgu. Dīvainu apstākļu vadīts, cilvēks nokļūst dīvainā vietā, citu dīvainu cilvēku kompānijā, gaida kādu, kas kavē un kam varbūt nemaz nav jāierodas. Kā saka, arī gudrinieks pārskatās.

Lomās Kaspars Zāle (profesors), Artūrs Dīcis (uzņēmējs), Dainis Gaidelis (kapteinis), Lelde Dreimane (sieviete). Režisors Nikolajs Korobovs, scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Liene Rolšteina. Izrādes ilgums – divas stundas.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 15 līdz 20 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi