Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, DR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-25
Informācija nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem
Siguldas novada iedzīvotājiem, kuru īpašumā, tiesiskā valdījumā, lietojumā vai nomā ir dzīvoklis, māja vai zeme Siguldas novada administratīvajā teritorijā, šā gada februārī tika izsūtīti nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumi par 2020. gadu. Gadījumā, ja nekustamā īpašuma nodokļa maksātājs līdz kārtējā taksācijas gada 15. februārim nav saņēmis maksāšanas paziņojumu, tad pašvaldība aicina iespējami īsā laikā par to informēt pašvaldības nodokļu administratores, zvanot uz tālruņa numuru 67385830.
 
Nekustamā īpašuma nodokļa maksājums ir jāveic reizi ceturksnī – ne vēlāk kā līdz 31. martam, 15. maijam, 15. augustam un 15. novembrim – vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas. Nodokli var nomaksāt arī reizi gadā avansa veidā līdz 31. martam. Saskaņā ar likuma “Par nodokļiem un nodevām” 29. pantu par nodokļu maksājuma samaksas termiņa kavējumu maksātājam tiek aprēķināta nokavējuma nauda – no laikā nenomaksātā pamatparāda 0,05% par katru nokavēto dienu.
 
Jautājumu vai neskaidrību gadījumos par nekustamā īpašuma nodokļa jautājumiem var vērsties pie nodokļu administratorēm Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, Siguldā, zvanīt uz tālruņa numuru 67385830 vai rakstīt uz e-pasta adresi kristine.berze@sigulda.lv vai anita.picka@sigulda.lv.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020