Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, D vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-25
“Siguldas devonā” notiks integratīvais mākslas festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!”

Ceturtdien, 5. martā, plkst. 14.00 kultūras centrā “Siguldas devons” jau otro reizi norisināsies XXIV Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās Vidzemē!” reģionālais atlases koncerts, kurā piedalīsies vairāk nekā 150 bērni, jaunieši un pieaugušie ar īpašām vajadzībām, tai skaitā novadnieki no biedrības “Cerību spārni”. Dalībnieki savus talantus rādīs dažādos skatuves mākslas žanros – dejās, dziesmās, mūzikā.

Koncertā ar priekšnesumiem uzstāsies arī dalībnieki no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas attīstības centra (pirmsskolas deju grupa “Mazās bitītes”), Cēsu Bērzaines pamatskolas attīstības centra (metalofonistu ansamblis), dejotāji un dziedātāji no Sveķu, Upesleju, Liepājas Līvupes pamatskolām, kā arī dalībnieki no Stopiņu novada Gaismas pamatskolas, Valsts sociālās aprūpes centra “Litene”, Rīgas speciālajām skolām, Rīgas Neredzīgo biedrības un individuālie dalībnieki.

Ar saviem priekšnesumiem konkursa dalībniekus sveiks integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās!” absolūtās laureātes Maija Fogele (flauta) un Līva Paula Paleja (saksofons), kā arī Elīnas Gruzniņas vokālā studija “Siguldiņa” un Siguldas novada Jaunrades centra bērnu amatiermākslas kolektīvi – deju grupa Eduarda Ruiča vadībā, deju grupa “Rajona dejas” (vadītāja Sabīne Birzniece) un folkloras kopa “Kokles” (vadītāja Aiga Auziņa).

Reģionālo atlases koncertu vērtēs žūrijas komisija – nodibinājuma “Fonds Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja un festivāla “Nāc līdzās!” direktore Sarma Freiberga, mūziķe, vokālā pedagoģe, Mākslu skolas “Baltais flīģelis” projektu vadītāja Elīna Gruzniņa, aktrise, režisore, pedagoģe Ārija Liepiņa-Stūrniece un koncertzāles “Baltais flīģelis” vadītājs Juris Lisenko. Labākie priekšnesumi tiks izvirzīti uz festivāla noslēguma lielkoncertu, kas notiks 15. aprīlī VEF Kultūras pilī Rīgā.

Ieeja – bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
nodibinājuma “Fonds Nāc līdzās!” vadītāja
Sarma Freiberga

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi