Sestdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda +4.5℃, Z vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-26
Aizvadīts XII Starptautiskais džudo turnīrs “Sigulda 2020”
Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldā notika Vidzemē lielākās džudo sacensības bērniem un jauniešiem – XII Starptautiskais turnīrs “Sigulda 2020”. Sacensībās piedalījās 593 džudisti no 43 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas klubiem. Sacensības norisinājās divas dienas, un tajās startēja sportisti no U10 līdz U21 vecuma grupai.
 
Siguldas džudo klubu pārstāvēja 27 džudisti, no kuriem trīs kāpa uz goda pjedestāla. Neskatoties uz turnīra lielo dalībnieku skaitu, daudzi Siguldas kluba audzēkņi parādīja labu sniegumu, uzvarot pat vairākas cīņas, taču līdz medaļām neizdevās tikt.
 
Klubu konkurencē šoreiz uzvaras laurus plūca Vsevoloda Zeļonija sporta skola ar astoņām zelta, deviņām sudraba un septiņām bronzas godalgām, otro vietu ieguva Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola ar astoņām zelta, astoņām sudraba un vienpadsmit bronzas godalgām, savukārt trešo vietu izcīnīja Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola ar astoņām zelta, četrām sudraba un piecām bronzas godalgām.
 
Kā katru gadu, arī šogad godalgoto vietu ieguvēji saņēma speciāli šim turnīram veidotas medaļas un kausus, kas tika radīti Siguldā.
 
Apbalvot sportistus bija ieradies arī Latvijas Džudo federācijas prezidents, Sidnejas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Vsevolods Zeļonijs.
 
Sacensības notika ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.
 
Siguldas Džudo kluba dalībnieku rezultāti:

Vārds uzvārds

Vecuma grupa

Svara kategorija

Rezultāts

Maksims Bulajevs

U16

46 kg

3. vieta

Ģirts Lukaševics

U12

55 kg

3. vieta

Ulla Vītuma

U12

36 kg

3. vieta

Edgars Radionovs

U14

55 kg

7. vieta

Viktors Poluhins

U16

73 kg

7. vieta

Mikuss Urbanovičs

U14

38 kg

Viena uzvara

Mikuss Urbanovičs

U12

38 kg

Divas uzvaras

Gustavs Voitenko

U12

35 kg

Divas uzvaras

Inguss Supe

U12

32 kg

Divas uzvaras

Markuss Vasiļjevs

U12

38 kg

Viena uzvara

Alberts Beinerts

U10

32 kg

Viena uzvara

Roberts Gotļevskis

U12

29 kg

Viena uzvara

Normunds Baumanis

U12

32 kg

Viena uzvara

Patriks Vilmanis

U12

35 kg

Viena uzvara

Gustavs Voitenko

U12

35 kg

Divas uzvaras

Andris Zoltners

U12

35 kg

Divas uzvaras

Bruno Gailāns

U16

66 kg

Divas uzvaras

Bruno Gailāns

U18

66 kg

 

Rodislavs Aleksejevs

U10

24 kg

 

Roberts Ivanovs

U10

26 kg

 

Svens Zakss

U10

29 kg

 

Andris Bite

U10

38 kg

 

Kristiāns Blūmiņš

U12

29 kg

 

Jūlijs Talalajevs

U12

29 kg

 

Ignats Saveļjevs

U12

32 kg

 

Jaroslavs Aleksejevs

U12

32 kg

 

Adrians Celms

U12

42 kg

 

Jēkabs Vēvers Lietuvietis

U12

35 kg

 

Kaspars Pinsons

U12

50 kg

 

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi