Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, DR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-27
Allažu pamatskolas pirmsskolas grupas iesaistās akcijā “Bebruāris”
No 1. līdz 29. februārim Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupu bērni piedalījās zīmējumu konkursā “Bebruāris”, kuru par godu 2020. gada dzīvniekam bebram organizēja Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Bērni ar lielu aizrautību un iniciatīvu iesaistījās akcijā “Bebruāris”. Pateicoties skolotājas Ivetas Lindes iniciatīvai un prasmēm izmantot iespējas, ko piedāvā digitālās tehnoloģijas, bērni virtuāli un pietuvināti dzīvei varēja iepazīt bebru dzīvi. Tapa rūpīgi un pārdomāti darbi, kuros dažādos veidos atspoguļojās bebru dzīve.
 
Liels bija bērnu pārsteigums, kad pēc bebru zīmējumu iesniegšanas bebrs pie bērniem arī atbrauca ciemos. Šādu iespēju – bērniem iepazīt bebra izbāzeni klātienē – sagādāja Lauma Zuļģe, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības “Enter Gauja” mārketinga speciāliste.
 
27. februāra rīta cēlienā bērniem bija iespēja uzklausīt Laumas Zuļģes stāstījumu par bebra dzīvi, īpašībām, paradumiem, bet pats galvenais – bērni pirmo reizi dzīvē varēja tuvplānā aplūkot bebra figūru. Bebram tika iedots arī vārds – Henrijs.
 
Informāciju sagatavoja:
Allažu pirmsskolas izglītības grupu direktora vietniece pirmsskolas izglītībā
Jana Baranovska

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020