Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-28
Siguldas pagasta Kultūras namā notiks neona šovs “Atpakaļ nākotnē”

Otrdien, 3. martā, plkst. 18.00 Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies neona šovs “Atpakaļ nākotnē”.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja baudīt modernākās gaismu datortehnoloģijas, kā arī neona maģijas priekšnesumus par laika mašīnām un stāstiem par Seno Ēģipti, pirātiem, citplanētiešiem, lāzercilvēkiem un citiem aizraujošiem stāstiem.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 8 līdz 12 eiro; bērniem līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot papildu sēdvietu, izrāde bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi