Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -6.4℃, D vējš 1.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-28
Līgatnes dabas takām 45; aicina uz izstādi un nodarbībām skolēniem

Šogad Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas svin 45 gadu jubileju, un no 2. līdz 27. martam Siguldas novada bibliotēkā ikvienu interesentu aicina aplūkot fotogrāfiju izstādi “Līgatnes dabas takām 45. Toreiz un tagad”, kuru veidojusi Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Siguldas novada bibliotēku. Izstādes laikā – 9., 12. un 23. martā plkst. 11.00 un 13.00 – norisināsies interaktīvās nodarbības skolēniem par Latvijas savvaļas dzīvniekiem, to paradumiem un dzīvesveidu kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes izglītības speciālistiem.

Nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 67700865. Nodarbības organizē Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centrs “Pauguri”.

Līgatnes dabas takas ir labiekārtotu taku kopums dabiskā meža ainavā, Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Takas dibinātas 1975. gada martā, un tās izveidotas, lai iepazīstinātu parka apmeklētājus ar Latvijas dabas vērtībām un vietējām savvaļas augu un dzīvnieku sugām. Pirmie Līgatnes dabas taku iemītnieki bija seši staltbrieži, gadu vēlāk arī divas meža cūkas un daudzi citi – dažādu apstākļu dēļ pamesti, ievainoti vai pieradināti dzīvnieku mazuļi. Līgatnes dabas takās iespējams apskatīt gan dažādu sugu Latvijas dzīvniekus, gan vērot neskartas dabas ainavas, klausīties meža un pļavu skaņās, izstaigāt Gaujas senielejas gravas un paugurus, kā arī baudīt aktīvu atpūtu un mieru. Līgatnes dabas takas ir Dabas aizsardzības pārvaldes pārziņā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi