Sestdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, DA vējš 6.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-02
Māmiņām-uzņēmējām būs pieejams grantu konkurss “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”

No 9. marta līdz 9. aprīlim Siguldas un Krimuldas novadu sievietes-māmiņas, kuras plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai vada savu uzņēmumu, varēs piedalīties grantu konkursā “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” un pretendēt uz finansējumu līdz 2000 eiro sava biznesa projekta attīstīšanai. Kopējā Siguldas novadā pieejamā atbalsta summa plānota 8000 eiro apmērā.

Konkursam Siguldas novadā varēs pieteikties sievietes, kuras ir deklarētas Siguldas novadā un audzina bērnus vecumā līdz 8 gadiem un plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem. Konkursa finansējumu varēs izmantot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

“Siguldas novads attīstās, jo te dzīvo drosmīgi, aktīvi un inovatīvi domājoši uzņēmēji. Un brīžiem man šķiet, ka Siguldā dzīvo vislielākais daudzums jauno māmiņu, tādējādi šis konkurss ir iespēja īstenot viņu idejas, dodot pienesumu visam novadam kopumā. Esmu gandarīts, ka Siguldas novada pašvaldības iniciatīvā iesaistījies arī mūsu kaimiņš – Krimuldas novads, kas paplašinās un rosinās starpnovadu sadarbību ne tikai pašvaldībām, bet arī uzņēmējdarbībai un pakalpojumu vai preču patērētājiem,” uzskata Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Konkurss Siguldas novadā norisināsies jau piekto gadu, un tā mērķis ir sekmēt jaunu darbavietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā.

Savukārt Krimuldas novadā konkurss “Māmiņa. Krimuldiete. Uzņēmēja” norisināsies pirmo gadu un tā ietvaros Krimuldas novada pašvaldība atbalstīs Krimuldā deklarēto sieviešu-māmiņu biznesa idejas.

Pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz 9. aprīlim. Pieteikumu pieņemšanas periodā pretendentiem ir iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu, kā arī 18. martā plkst. 16.00 studijā “Tu esi daba”, Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā, Pils ielā 16, tiks rīkots informatīvais seminārs, kurā savā konkursa un uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies iepriekšējo gadu konkursa granta saņēmēja un centra “Bērnu centrs “Kā mājās”” dibinātāja Agnese Nēliusa.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa kritērijiem, biznesa idejas potenciālu, kā arī pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pieredzējuši Siguldas un Krimuldas novadu uzņēmēji.

Konkursa nolikumu iespējams apskatīt šeit. Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930