×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-03
“S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts” šoziem noslēdzas jau pēc pirmā posma

Ik gadu distanču slēpošanas “S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts”​ pulcē aktīvākos slēpotājus no visas Latvijas, ierindojot sacensības starp ziemas populārākajiem un apmeklētākajiem skolu sporta pasākumiem Latvijā. Šogad sacensības norisinājās sesto reizi, piedaloties 184 skolēniem no 34 Latvijas skolām. Ņemot vērā ziemai netipiski siltos laikapstākļus, sacensības 6. martā ir atceltas, un čempionāts noslēdzies jau pēc pirmā posma. Siguldas novadu sacensībās pārstāvēja Siguldas Valsts ģimnāzija, Laurenču sākumskola, Siguldas 1. pamatskola un Siguldas pilsētas vidusskola.

Kā katru gadu, Latvijas vispārizglītojošās skolas čempionātā cīnījās par galveno balvu no Fischer Latvia – 1500 eiro dāvanu karti distanču slēpošanas inventāra iegādei. Saskaņā ar skolu kopvērtējuma rezultātiem pēc pirmā posma, galveno balvu saņem Madonas Valsts ģimnāzija, nedaudz mazāk punktus saņem Laurenču sākumskola, kas izcīna godpilno otro vietu. Trešo vietu ieguvusi Madonas pilsētas vidusskola, ceturto vietu Siguldas Valsts ģimnāzija un piekto Lejasciema vidusskola. Apsveicam skolas ar rezultātiem un gaidīsim visus dalībniekus arī nākamajā ziemas sezonā, lai cīnītos par distanču slēpošanas inventāru savai skolai no Fischer Latvia.

“S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta 2020” uzvarētāju apbalvošana notiks nākošā gada čempionāta pirmajā posmā. Visi skolu rezultāti pieejami šeit.

“S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” ir distanču slēpošanas sacensību seriāls Latvijas skolu jaunatnei, ko organizē Fischer Slēpošanas centrs (SIA “Siguldas Sporta serviss”)  ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Sacensību ideja radusies Siguldā, kur čempionāts tiek organizēts kopš 2015. gada, ik ziemu piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Pasākuma mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū, nosakot spēcīgākās vispārizglītojošās Latvijas skolas distanču slēpošanā, kā arī veicināt lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vidū. Šogad sacensību seriāla organizēšanā tika piesaistītas arī Cēsu novada pašvaldība un Pļaviņu novada pašvaldība, lai divus no četriem sacensību posmiem noturētu Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” (SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”) un Slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas – Jaujas”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi