Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +4.6℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-04
Jauniešu teātra festivālā “Laimes lācis 2020” būs skatāma viesizrāde “Slinkums”
Jauniešu teātra festivālā “Laimes lācis 2020” 21. martā plkst. 19.00 Mākslu skolā “Baltais flīģelis” būs skatāma Valmieras Drāmas teātra viesizrāde “Slinkums”. Izrādes režisors ir Toms Treinis, dramaturģiskā konsultante – Justīne Kļava, māksliniece – Marta Mielava, bet lomās – Anna Nele Āboliņa, Oskars Florencs-Vīksne, Toms Veličko.
 
Izrāde “Slinkums” piemērota bērniem no 1. līdz 6. klasei, bet priecēs arī pieaugušos teātra skatītājus. Tā stāsta par trīs draugiem, kuriem skolā tiek dots uzdevums, bet diemžēl ne visi no viņiem ir tik čakli, lai to izpildītu, taču viņiem tiek dota otra iespēja. Slinkākais no draugiem piedāvā iespēju pārējiem doties uz Sliņķu zemi. Tā ir vieta, kur pašam it nemaz nav jāpiepūlas, tur ir spilvens, kas mācās tavā vietā, ēdiens, kas pats apēdās, un sporta stundās notiek treniņi slinkošanā. Šī pasaule šķiet ļoti kārdinoša, tā var sevī ievilkt un vairs nelaist vaļā. Slinkums kādreiz piemeklē ikvienu no mums un ir pat veselīgi dažkārt paslinkot, bet ir jābūt uzmanīgiem, jo pārāk ilga slinkošana ir kaitīga veselībai un prātam.
 
Režisoru Tomu Treini teātra mazākie skatītāji iepazinuši caur viņa iestudēto izrādi bērniem “Pagalms atdzīvojas”, kas ar lieliem panākumiem tika izrādīta 2019. gada Valmieras vasaras teātra festivālā.
 
Izrādes ilgums ir 40 minūtes.
 
Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi