Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, D vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-05
Siguldas novada bibliotēkā notiks “Skaļās lasīšanas sacensība”
11. martā plkst. 13.00 Siguldas novada bibliotēkā norisināsies “Skaļās lasīšanas sacensība”. Tajā savus spēkus pārbaudīs 15 veiksmīgākie 5.–6. klašu skolēni no Siguldas 1. pamatskolas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Laurenču sākumskolas un Allažu pamatskolas, kuri izturējuši atlasi jau savā skolā. Šajās sacensībās skolēni cīnīsies par iespēju pārstāvēt Siguldas novadu “Skaļās lasīšanas sacensību” reģionālajā finālā, kas notiks 3. aprīlī Salaspilī.
 
“Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība” ir konkurss 11–12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek vairākos posmos – sacensība skolā, vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja
Dzintra Kalniņa

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020