Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-05
Aicina uz Siguldas Tautas teātra izrādi “Tās dullās Paulīnes dēļ”
Sestdien, 7. martā, plkst. 17.00 Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies Siguldas Tautas teātra izrāde “Tās dullās Paulīnes dēļ”, kas skatītājus smīdinās ar trāpīgas ironijas piesātinātu komismu.
 
Izrāde stāsta par divām pavecām māsām – Paulīni un Līzbeti, kas kāzas savā mūžā nav piedzīvojušas, un Paulīne nospriež, ka tad vismaz bērēm jābūt lepnām. Māsas sāk pelnīt naudu ar sēnēm un ogām, nopērk dārgus audumus kleitām un smalkas parūkas, bet Paulīnei kļūst žēl, ka pati visu skaistumu nemaz neredzēs. Viņa nolemj sarīkot bēru ģenerālmēģinājumu un izsaukt fotogrāfu, lai to iemūžinātu. Tomēr gadiem ejot Paulīnei pielipis niķis mosties ar teicienu: “Tu saki?”, un zārkā viņa iesnaužas...
 
Teātra izrāde veidota pēc Vizmas Belševicas stāsta “Tās dullās Paulīnes dēļ”, stāstu teātrim veidojusi Tatjana Šverste. Režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece, skatuves māksliniece – Anna Eglīte, kustību konsultante – Madara Luīze Muzikante. Izrādē skan A. Vintera un O. Stroka mūzika.
 
Biļetes iespējams iegādāties Siguldas pagasta Kultūras namā stundu pirms izrādes. Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 2 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi