Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-05
Informācija par skolēnu pieteikšanās kārtību darbam vasaras brīvlaikā

Siguldas novada pašvaldība, sadarbojoties ar novada uzņēmējiem, arī šogad īstenos skolēnu nodarbinātības projektu, kura laikā iespēja strādāt un apgūt pirmās darba prasmes ir 13 līdz 19 gadus veciem skolēniem, kuru dzīvesvieta deklarēta Siguldas novadā. Skolēniem vecumā no 13 (13 gadi plānotajā nodarbinātības laikā) līdz 14 gadiem būs iespēja strādāt divas nedēļas pašvaldības iestāžu un struktūrvienību nodrošinātajās darbavietās, savukārt skolēniem vecumā no 15 līdz 19 gadiem darbavietas mēneša garumā nodrošinās novada uzņēmēji. Arī šogad nodarbinātības projektam būs iespēja pieteikties elektroniski, pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv aizpildot e-pakalpojumu “Reģistrācijas pieteikumi vasaras nodarbinātībai 2020. gadā” no 9. līdz 30. aprīlim. Siguldas novada pašvaldība projekta īstenošanai paredzējusi 68 000 eiro.

Pieteikumu varēs aizpildīt gan pats skolēns, gan nepilngadīga skolēna likumīgais pārstāvis. Pieteikumam obligāti būs jāpievieno ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli (oriģināls jāiesniedz, saņemot norīkojumu). Ja pieteikumu aizpildīs skolēns vecumā līdz 18 gadiem, saņemot norīkojumu, būs jāiesniedz arī aizpildīta pieteikuma anketa ar vecāka saskaņojumu. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji varēs vērsties pašvaldības klientu apkalpošanas centros – Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, Mores pagasta pārvaldē un Allažu pagasta pārvaldē.

Piesakoties darbam, skolēniem būs jānorāda savas prasmes un iemaņas, kā arī motivācija darbam. Pieteikumos skolēniem prioritārā kārtībā būs jāatzīmē trīs vēlamās darbavietas, izvēloties no pašvaldības apkopotā vakanču saraksta, kas no 25. marta būs pieejams Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv. Skolēniem, kuriem prioritārajā secībā norādītajos uzņēmumos darba vietas uzņēmēji nevarēs nodrošināt, tiks piedāvātas vakances citos uzņēmumos.

Iesniedzot pieteikuma anketu elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods, kas tiks nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pastu. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri atbilst noteiktajiem kritērijiem un tiks nodrošināti ar darbavietu, tiks publicēts 2020. gada 15. maijā pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Plānots, ka norīkojumi, kuros būs norādītas konkrētās skolēnu darba vietas, tiks izsniegti no 20. līdz 29. maijam laikā no plkst. 14.00 līdz 18.00 jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” Raiņa ielā 3.

Darba vietas tiks nodrošinātas visiem, kuri atbildīs noteikumos “Kārtība, kādā Siguldas novadā vasaras brīvlaikā organizējama skolēnu nodarbinātība” noteiktajiem kritērijiem.

Nodarbinātības pasākumus vasaras brīvlaikā finansēs, koordinēs un kontrolēs Siguldas novada pašvaldība. Pieteikumus iespējams iesniegt arī klātienē Pakalpojumu centrā, Allažu pagasta pārvaldē un Mores pagasta pārvaldē. Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi sandra.kirule@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970932.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi