Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +4.6℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-10
Ar izrādi “Mazā raganiņa” “Siguldas devonā” viesosies Latvijas Leļļu teātris
Trešdien, 11. martā, plkst. 11.00 kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde “Mazā raganiņa”, kas stāsta par izvēlēm. Mazā raganiņa vēl ir ļoti jauna, viņai ir tikai 127 gadi. Kādu dienu viņa nonāk izvēles priekšā – ir jāsaprot, kas tad īsti ir labas un kas ir nelabas lietas. Vai labās lietas tiešām ir labas, vai tomēr ne... Kad rodas šis jautājums, pat burvestības īsti nepalīdz atrast pareizo atbildi, tādēļ labi, ka blakus vienmēr ir gudrais draugs krauklis Abrakss, kurš zina visu... gandrīz visu.
 
Lomās: Dana Avotiņa-Lāce, Elīna Bojarkina, Artūrs Putniņš, Matīss Millers.
 
Izrādes režisore ir Laila Kirmuška, scenogrāfe Vita Radziņa, leļļu māksliniece Gita Peta, dziesmu tekstu autore Daina Strelēvica, komponists Rihards Zelezņevs un Viesturs Zandersons, kustību konsultante Lilija Lipora, gaismu mākslinieks – Uldis Andersons. 
 
Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 6 līdz 8 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi