×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-11
Noslēdzās “ShowelRace” sacensību seriāla 7. sezona ar jaunu rekordu

Aizvadītajā nedēļā noslēdzās lāpstu šļūkšanas sacensību seriāla “ShowelRace” 7. sezona, kura no novembra līdz martam sacensībās un treniņos kopā pulcēja vairāk nekā 600 dalībniekus no Latvijas un arī citām valstīm. Šajā sezonā eksotiskākās valsts statusu ieguva dalībnieki no Dienvidāfrikas, pievienojoties jau tā kuplajam skaitam valstu, kuru iedzīvotāji ir izmēģinājuši šļūkšanu uz lāpstas iecienītajā bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda”. Savukārt sezonas noslēdzošajā posmā tika uzstādīts jauns lāpstu šļūkšanas rekords.

Noslēdzošajā posmā prātam neaptveramus rezultātus spēja uzrādīt pazīstamais autošosejas braucējs Jānis Horeliks, kurš uz lāpstas spēja attīstīt 92,7 kilometrus stundā lielu ātrumu, kā arī uzstādīja jaunu trases rekordu šļūkšanā uz lāpstas – 36,08 sekundes. Arī dāmas spēja uzrādīt izcilus rezultātus, uzstādot trases rekordu sieviešu disciplīnā un uzvarētāju Laurus plūca Kintija Horelika. Divniekos pie pirmā panākuma tika Rūdolfs Riekstiņš ar Lindu Ozoliņu.

Šī bija arī pirmā sezona, kad praktiski visās ieskaitēs kopvērtējuma uzvarētājus noteica tikai noslēdzošajā posmā noslēdzošie braucēji. Ierasto cīņu par sekundes simtdaļām papildināja sportisku intrigu bagāta sezona.

Vīriem kopvērtējuma kausu ieguva Andris Stikāns, kurš ar nelielu pārsvaru kopvērtējuma tabulā apsteidza Tomu Grīnbergu. Arī dāmu konkurencē ar nelielu pārsvaru kopvērtējuma uzvaru guva Ilze Kaire, bet divniekos Aigvara Eglīša un Eduarda Paķa jau praktiski izcīnīto kausu tomēr ieguva Mareks un Ilze Kairi.

Ledus sezonu noslēgs īpašs pasākums ar nestandarta sacensību formātu “ShowelRace” un “Ice on Fire” ar superfinālu 14. martā, kas pulcēs ne tikai spēcīgākos Latvijas dalībniekus, bet arī viesus no Francijas, Somijas, Šveices, Polijas, Vācijas un citām valstīm.

Savukārt “Ice on Fire”, “ShowelRace” superfināla, kā arī sezonas kopvērtējuma lielā apbalvošana un noslēguma balle norisināsies klubā “Kaķis”. Ieeja superfinālā – bez maksas, kā arī reģistrētiem dalībniekiem ieeja klubā “Kaķis” – bez maksas, pārējiem ieejas maksa – 5 eiro. Reģistrēties sacensībām iespējams bez maksas šeit. 

 

Lāpstu šļūkšanas sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi