Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-11
Siguldas Sporta centrā notiks Lieldienu volejbola turnīrs
13. aprīlī Siguldas Sporta centrā notiks Lieldienu volejbola turnīrs, kas turpinās jau vairāku gadu garumā esošo tradīciju, aicinot ikvienu volejbola entuziastu pavadīt Otrās Lieldienas sportiskā garā.
 
Volejbola turnīra dalībnieki tiks izlozētas līdzvērtīgās komandās, spēlējot kopā gan sievietēm, gan vīriešiem vienā komandā. Spēļu gaitu un norisi nosaka galvenais tiesnesis atkarībā no dalībnieku skaita.
 
Dalībnieki sacensībām var reģistrēties iepriekš šeit vai arī klātienē Siguldas Sporta centra kasēs līdz 12. aprīlim, sacensību dienā no plkst. 10.00 līdz 10.30 – pie sekretariāta. Dalības maksa vienam dalībniekam ir 4 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Pēc 12. aprīļa plkst. 22.00 dalības maksa būs 5 eiro.
 
Pasākumu organizē Siguldas Sporta centrs sadarbībā ar sporta klubu “NUKI”. Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 20355535 vai rakstot uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv.
 
Sacensību nolikums pieejams šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi