Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, A vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-12
Latvijas Sarkanais Krusts aicina uz bezmaksas izglītojošām lekcijām
Lekcijas tiek pārceltas. Datums tiks precizēts.
 
23. martā plkst. 14.00 Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē, Lakstīgalas ielā 13, notiks Siguldas nodaļas Sarkanā Krusta organizētas bezmaksas izglītojošas lekcijas – “Valodas un runas attīstība no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam” un “Pirtīža mūsdienās”.
 
Lekciju “Valodas un runas attīstība no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam” vadīs skolotāja-logopēde, montessori speciāliste Mg. paed. Sandra Pūcīte. Lekcijas laikā ikviens interesents varēs uzzināt, kā attīstās bērna valoda zīdaiņa vecumposmā, un kā stimulēt valodas attīstību.
 
Savukārt lekciju “Pirtīža mūsdienās” vadīs sertificēta vecmāte, sertificēta pirtniece, topošā masiere Paula Muiženika, kura pastāstīs par to, kas ir pirtīžas rituāls un saru dzīšana, kas tajā piedalās, un kāpēc tas ir nozīmīgi.
 
Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020