Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-12
Atjaunots autobusu kustības saraksta buklets

No 2. marta Siguldā ir stājušās spēkā izmaiņas sabiedriskā transporta kustības grafikos. Lai informētu iedzīvotājus par autobusu kursēšanas grafiku izmaiņām, informācija ir izvietota autobusa pieturās, kā arī atjaunots informatīvais buklets “Siguldas novada autobusu kustības saraksts”.

Ņemot vērā, ka darbs pie Siguldas novada sabiedriskā transporta kustības pilnveidošanas turpinās, aicinām iedzīvotājus būt sabiedriski aktīviem izsakot viedokli par jau veiktajām izmaiņām, kā arī iesniedzot priekšlikumus nepieciešamajiem uzlabojumiem Transporta nodaļas vadītājam Aivim Liepiņam, rakstot uz e-pasta adresi aivis.liepins@sigulda.lv .

Atgādinām, ka arSiguldas novada iedzīvotāja ID karti braukšanas maksas atvieglojumus var saņemt tikai Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašnieks, kurš atbilst kādai no saistošajos noteikumos Nr.10 ​“​Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā” noteiktajām pasažieru kategorijām. Pasažieriem, kuri nevarēs uzrādīt derīgu Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, jāmaksā pilna biļetes cena atbilstoši AS “CATA” cenrādim.

Papildu informatīvajam bukletam, Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “Sabiedriskais transports” Siguldas novada iedzīvotāji un viesi var ērti atrast sev nepieciešamo autobusa vai vilciena maršrutu uz un no Siguldas un tā kursēšanas grafikus. Tāpat iedzīvotājiem ir ērti pārskatāmi vietējie Siguldas novada autobusu maršruti, kuri atzīmēti ar autobusa ikonu un burtiem “ID”.

Siguldas mobilo lietotni bez maksas var lejupielādēt App Store un Google Play.

Lai saņemtu bezmaksas informatīvo bukletu, vai Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes darbības traucējumu gadījumā aicinām vērsties Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6.

Informatīvo bukletu elektroniskā veidā iespējams apskatīt šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi