Trešdiena, 15. jūlijs
Šodien sveicam: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Laika ziņas: Sigulda +10.9℃, A vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-16
VAS “Latvijas Pasts” Siguldas pasta nodaļā jauna kārtība sūtījumu uzglabāšanā

Sakarā ar ārkārtas stāvokli un nepieciešamajiem pasākumiem koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai VAS “Latvijas Pasts” no 2020. gada 16. marta stājās spēkā jauna kārtība sūtījumu uzglabāšanai pasta nodaļās, tai skaitā Siguldā, Pils ielā 2 – līdzšinējo 30 dienu vietā sūtījumi tiek uzglabāti 60 dienu, un šo pakalpojumu klienti var saņemt bez maksas. VAS “Latvijas Pasts” aicina klientus izvērtēt Siguldas pasta nodaļas apmeklējuma nepieciešamību un maksimāli izmantot iespējas pieteikties pasta pakalpojumiem attālināti.

Līdz šim par sūtījumu uzglabāšanu pasta nodaļā ilgāk par 10 dienām no klientiem tika iekasēta pakalpojuma maksa. Līdz ar jauno kārtību klientiem nav steidzami jāapmeklē pasta nodaļa sūtījuma saņemšanai, jo 60 dienu periodā tie netiek nosūtīti atpakaļ izsūtītājam un bez maksas glabājas nodaļā. VAS “Latvijas Pasts” aicina klientus izmantot šo iespēju un neapmeklēt pasta nodaļu, ja sūtījumos nav steidzamu dokumentu vai akūti nepieciešamu preču, tādējādi palīdzot samazināt apmeklētāju plūsmu nodaļā.

Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, VAS “Latvijas Pasts” aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un arī Siguldas nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu, kā arī pāradresēt ienākošos reģistrētos sūtījumus uz VAS “Latvijas Pasts” pakomātu tirdzniecības centrā “Raibais suns”, Vidzemes šosejā 16.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020