Piektdiena, 30. oktobris
Šodien sveicam: Nadīna, Ulla, Adīna
Laika ziņas: Sigulda +7.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-18
Aicina iesniegt darbus Vidzemes mākslinieku izstādei
Vidzemes mākslinieku tikšanās kopīgā izstādē ir kļuvusi jau par tradīciju. Iepriekš šādas tikšanās ir notikušas Siguldā, Madonā, Cēsīs, Valmierā, Alūksnē, Valkā un Limbažos, šogad šī izstāde notiks Gulbenē, kas atrodas 145 metrus virs jūras līmeņa. Izstādē aicināti piedalīties arī Siguldas novada mākslinieki.
 
Šī gada Vidzemes mākslinieku izstādes tēma ir “Pilsēta”, tā var tikt interpretēta visplašākajā veidā – kā vide, kā ideja, kā realitāte, kā portrets, kā notikums, kā sajūta, doma vai krāsa. Izstādes tēma ir veltījums pazīstamajam akvareļglezniecības meistaram Jānim Brektem viņa 100. jubilejas gadā.
 
Mākslinieki darbus izstādei var pieteikt līdz 6. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai arī aizpildītu pieteikuma anketu sūtot izstādes kuratorei Anitai Birzniecei uz e-pasta adresi birznieceanita@gmail.com. Vidzemes mākslinieku izstādes nolikums apskatāms šeit.
 
Izstādes darbu kolektīvu savākšanu un aizvešanu uz Gulbenes vēstures un mākslas muzeju nodrošinās kultūras centrs “Siguldas devons”. Mākslinieki aicināti no 14. līdz 17. aprīlim nogādāt izstādes darbus Siguldas novada kultūras centrā, Pils ielā 10, Siguldā, pie klientu administratora 1. stāvā.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi