Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-19
Turpinās Siguldas Valsts ģimnāzijas Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbi

Siguldas Valsts ģimnāzijā turpinās pērn vasarā uzsāktie Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbi. Trohaja korpusa būvdarbu kopējās izmaksas ir 4,2 miljoni eiro; darbus paredzēts noslēgt šā gada jūlijā.

Patlaban Trohaja korpusā turpinās elektrotīklu un vājstrāvas tīklu izbūve, kā arī jumta konstrukcijas apstrāde. Uzsākta logaiļu izveide un palodžu montāža, savukārt bēniņos – ventkameras griestu, sienu, grīdas izbūves un apdares darbi, kā arī vecās ventilācijas šahtas aizbetonēšana. Plānots, ka 1. stāvā starp garderobi un gaiteni tiks izbūvētas kāpnes.

Jau ziņots, ka būvniecības 2. kārtā līdz šim veikti elektrības instalācijas darbi, apkures un kanalizācijas sistēmas atjaunošana, 2. un 3. stāva grīdas konstrukcijas izbūves darbi gaitenī un klašu telpās, jumta konstrukciju izbūve, tostarp spāru pastiprināšanas darbi un apstrāde ar koksnes aizsarglīdzekli, ventilācijas sistēmas izbūve, 3. stāva sienu stiprināšana un pārsedžu izbūve. Noslēgusies arī apkures un ūdensvada sistēmas tīklu izbūve, koka grīdu izbūve.

Siguldas Valsts ģimnāzijas Trohaja korpusa rekonstrukcijas darbus veic SIA “Monum”, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”. Kopējās Siguldas Valsts ģimnāzijas Kvantu korpusa un Trohaja korpusa rekonstrukcijas izmaksas ir 12 miljoni eiro. Būvniecības izmaksas tiek līdzfinansētas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1. pamatskolas atjaunošana, pārbūve un materiālās bāzes modernizācija” ietvaros.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020