Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-23
Izmaiņas darba laikā Siguldas slimnīcā un poliklīnikā

Lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību, Siguldas slimnīca no 23. marta pārtrauc ambulatoro plānveida pakalpojumu sniegšanu slimnīcā un poliklīnikā – pārtrauktas ārstu konsultācijas, izmeklējumi, rehabilitācijas nodarbības un ārstēšanās dienas stacionārā. Tāpat no 23. marta pārtraukta plānveida maksas pakalpojumu sniegšana. Ar iedzīvotājiem, kuriem bija plānoti apmeklējumi pie kāda no speciālistiem, sazināsies slimnīcas darbinieki.

Speciālistu konsultācijas klātienē, nodrošinot visus piesardzības pasākumus, netiks pārtrauktas tā dēvētā “zaļā koridora” pacientiem, kā arī lipīgo ādas un seksuāli transmisīvo slimību pacientiem. Savukārt rehabilitācijas pakalpojumus būs iespēja saņemt pacientiem ar draudošu invaliditāti.

Ambulatorā un stacionārā neatliekamā palīdzība tiks sniegta bez izmaiņām.

Rūpējoties par Siguldas slimnīcas darbinieku un pakalpojumu saņēmēju drošību, slimnīcā un poliklīnikas ēkā tiek veikti pastiprināti drošības un dezinfekcijas pasākumi, tiek veidotas stikla aizsargbarjeras virs letēm un poliklīnikas reģistratūrā, lai nodrošinātu sociālo distancēšanos. Savukārt slimnīcas Uzņemšanas nodaļas uzgaidāmajā telpā nepārtraukti darbojas gaisa attīrīšanas ierīce, kas attīra putekļu daļiņas, veic vieglu ozonizāciju un bipolāro jonizāciju, tādējādi kavējot vīrusu, baktēriju un slimību attīstību.

Jau ziņots, ka līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar koronavīrusa izplatību izsludināta ārkārtējā situācija un šajā laikā noteikta virkne ierobežojošu pasākumu gan iedzīvotāju pulcēšanās, gan iestāžu darbībā.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020