×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-23
Siguldas Sporta centrs veiks ūdens zonas ikgadējo tehnisko apkopi

Ņemot vērā neplānoto dīkstāvi, kas radusies COVID-19 rezultātā, Siguldas Sporta centrs plāno periodu līdz 14. aprīlim izmantot lietderīgi un veikt ikgadējo ūdens atrakciju un atpūtas zonas apkopi, kas ierasti tiek veikta vasaras periodā. Tas nozīmē, ka vasarā būs iespējams pagarināt Siguldas Sporta centra darba laiku, kā arī, ja tiks pagarināts mācību gads skolās, novada skolām būs iespēja nodrošināt peldētapmācību stundu norisi.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 37 “Higiēnas prasības publiskas lietošanas peldbaseiniem”, kas paredz ne retāk kā reizi gadā peldbaseiniem ir jāveic pilnīga ūdens nomaiņa, kā arī cauruļu dezinfekcija. Siguldas Sporta centra tehniskā pārtraukuma laikā tiks pilnībā nomainīts peldbaseinu, ūdens atrakciju un atpūtas zonas visās sistēmās esošais ūdens, kā arī veikta pirts lāvu atjaunošana, flīžu un stikla virsmu ģenerāltīrīšana, ģērbtuvju un dušu zonu ģenerāltīrīšana, peldbaseina inženiertehnisko sistēmu pārbaude un citi garantijas remontdarbi, kurus par saviem līdzekļiem veiks pilnsabiedrība “Monum M”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi