Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +16℃, Z vējš 2.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-27
Finansiāli atbalstīs energoefektivitātes pasākumus lauku un ciemu teritorijās

Lauku un ciemu teritorijās, kurās nav pieslēgta centralizētā siltumapgādes sistēma un nav tehniskas iespējas pieslēgties pie centralizētās siltumapgādes sistēmas, saskaņā ar Ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plānu un likuma “Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” 27.2. panta piekto daļu ir precizēti saistošie noteikumi Nr. 34  “Par līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību energoefektivitātes pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Siguldas novada lauku un ciemu teritorijās”. Noteikumi nosaka, ka pretendents iesniegumu līdzfinansējuma piešķiršanai iesniedz līdz 2020. gada 1. oktobrim.

Pašvaldības līdzfinansējums tiek piešķirts dzīvokļu īpašnieku aktivitātēm, kas vērstas uz turpmāku energoresursu patēriņu samazinājuma nodrošinājumu, ņemot vērā, ka lauku un ciemu teritorijās daudzīvodzīvokļu mājas ir nokalpojušas savu laiku, tajās nav veikti atjaunošanas darbi.

Energoefektivitātes veicinošo pasākumu daudzdzīvokļu māju īpašnieku un pilnvaroto personu veicamās darbības līdzfinansējuma ietvaros:

  • sākot no saistošo noteikumu stāšanās spēkā – 25. marta – energoaudita un/vai tehniskās apsekošanas veikšana. Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms: 100 % no tam paredzētajām izmaksām, bet ne vairāk kā 2000 eiro kopā;
  • būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde. Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms: 100 % no tai paredzētajām izmaksām, bet ne vairāk kā 5000 eiro vienai dzīvojamai mājai.

Līdzfinansējuma saņemšanai nākamajā gadā pretendents vai tā pilnvarotā persona līdz kārtējā gada 1. oktobrim iesniedz pašvaldībai adresētu iesniegumu atbilstoši noteikumiem, aizpildot visus pieprasītās informācijas laukus un pievienojot pieprasītos pielikumus.

Iesniegumu pašvaldībai ar norādi “Līdzfinansējums daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoefektivitātes pasākumiem” var iesniegt, nosūtot uz pasta adresi Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrs, Raiņa iela 3, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, vai nosūtot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930