Ceturtdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZA vējš 0.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-31
Vēl šodien iespēja pieteikties projektu konkursā bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

Siguldas novada pašvaldība līdz 1. aprīlim izsludinājusi atklātu konkursu bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektiem, kuru mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbalstīt nevalstisko organizāciju un fizisko personu iniciatīvu bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā. Kopumā šim mērķim Izglītības pārvaldes budžetā ir ieplānoti 7000 eiro. Saskaņā ar nolikumu katrs projekts var pretendēt maksimāli uz 1000 eiro, plānojot arī vismaz 25% līdzfinansējumu no kopējās projekta summas. Projekta mērķauditorija ir Siguldas novadā deklarētie bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 19 gadiem.

Pieteikuma veidlapa un papildu informācija pieejama konkursa nolikumā.

Projektus vērtēs komisija, kuras priekšsēdētāja ir Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa. Vērtējums notiks atbilstoši nolikumā ietvertajiem kritērijiem, maksimālais punktu skaits, lai saņemtu atbalstu, ir vismaz seši punkti. Vērtējums tiek apstiprināts ar Izglītības un kultūras komitejas atzinumu, pēc kura ar katru projekta iesniedzēju tiks noslēgts līgums par projekta īstenošanu.

Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde atgādina, ka Valsts izglītības satura centra tīmekļa vietnē ir pieejams bagāts metodiskais materiāls, likumi un Ministru kabineta noteikumi, kas attiecināmi uz bērnu nometņu organizēšanu, bērnu nometņu vadītāju rokasgrāmata, lapas lietotāja ceļvedis, informācija par bērnu nometņu vadītāju kursiem un cita informācija, kas varētu būt noderīga, sagatavojot vasaras nometņu projektu iesniegšanai konkursā.

Informāciju sagatavoja:
Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos
Sandra Ķirule


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031