Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +16.6℃, Z vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-09
Kristaps Zaļais piedalīsies “Distancētu sarunu seriāla” diskusijā “Vecāku sapulce”

Ceturtdien, 9. aprīlī, plkst. 18.00 Laurenču sākumskolas direktors, Rīgas Stradiņa universitātes docētājs Kristaps Zaļais piedalīsies jaunizveidotās interneta tiešsaistes notikumu sērijas “Distancētu sarunu seriāls” pirmajā diskusijā “Vecāku sapulce”. Tajā gan klātienē, gan attālināti piedalīsies arī Pusaudžu resursu centra vadītājs, bērnu psihoterapijas speciālists Nils Konstantinovs, sertificēta psiholoģe Kristīne Putniņa un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, kuri kopā ar moderatoru Mārtiņu Dauguli diskutēs par tēmu “Kā saglabāt veselo saprātu jaunās attālinātās izglītības situācijā?”.

Tiešsaistes diskusijas laikā skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus, gan iepriekš tos iesūtot sociālo tīklu vietnē Facebook, gan turpat tiešsaistes laikā, kā arī sarunāt attālinātu bezmaksas konsultāciju ar kādu no speciālistiem interneta komunikācijas lietotnes Zoom sarunu istabā uzreiz pēc diskusijas.

“Distancētu sarunu seriāls” veidots, lai valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā dažādām sabiedrības grupām sniegtu sapratni un atbalstu. Seriāls norisināsies katru ceturtdienu, to vadīs pieredzējušais moderators Mārtiņš Daugulis. Diskusijās dažādu jomu speciālisti bez maksas dalīsies zināšanās un dos padomus visplašākajai auditorijai, bet savus pieredzes stāstus pastāstīs cilvēki, kuri reiz jau saskārušies ar līdzīgiem izaicinājumiem. Tiks runāts par kādu konkrētu emocionālās veselības tēmu, saistot to ar šā brīža situāciju Latvijā: izolāciju un fizisku distancēšanos, ikdienas rutīnas izmaiņām, attālinātā mācību procesa ietekmi uz ģimenes psihoemocionālo vidi un citām tēmām. Jaunais sarunu seriāls būs skatāms pasākumu mārketinga aģentūras “SponsorKing” lapā sociālo tīklu vietnē Facebook.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930