Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +16.6℃, Z vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-15
Kultūras centrs “Siguldas devons” ver durvis koncertzālei dabā

Iesaistoties sociālās distancēšanās akcijā ar motīvu “Satiec sevi”, kultūras centrs “Siguldas devons” paplašina telpu un dodas dabā, lai sastaptu māksliniekus, kuri iestaigājuši savas radošās takas tik pārliecinoši, ka no apkārtnes pļavām, gleznainās ainavas, avotiem, klintīm un reljefa jūtams iedvesmas pilns strāvojums. Tādējādi sadarbībā ar vairākiem novada māksliniekiem top unikāla koncertzāle dabā, piedāvājot klausītājiem baudīt neparastus priekšnesumus, kuru videoieraksti būs pieejami kultūras centra “Siguldas devons” lapā sociālo tīklu vietnē Facebook.

“Laba, gudra un dziļa ir DABA. Tajā dzimst MŪZIKA. Tajā atdzimst VĀRDS,” projektu ar dziļu domu ieskicē kultūras centra “Siguldas devons” vadītāja Jolanta Borīte.

Aicinājumam izteikt savus vārdus un domas atsaucās vairāki novadnieki – grupas “Dzelzs vilks” mūziķi Juris Kaukulis un Kaspars Tobis, akordeonists Kaspars Gulbis, dziesminieks Kārlis Kazāks, saksofonists Artis Gāga, muzikālās apvienības “Zelta kniede” mūziķi Silvestrs Lorencs un Helvijs Kārkliņš, rakstniece un dramaturģe Inga Ābele un “Colortime” videomākslinieks Reinis Janulis.

Jau ziņots, ka ārkārtējās situācijas laikā, kad ikviens esam atbildīgi par ierobežojumu ievērošanu, sociālā akcija ar motīvu “Satiec sevi” atgādina iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, dodoties dabā, izvairīties no populārākajiem tūrisma maršrutiem, izvēloties iepazīt ko mazāk zināmu. Arī Siguldas kultūras un sporta eksperti, vides aktīvisti un uzņēmēji akcijas laikā piedāvā vairākas iniciatīvas, piemēram, tiešsaistes fitnesa nodarbības kopā ar Siguldas Sporta centra treneriem, attālinātus kultūras pakalpojumus, savukārt ēdināšanas sektora pārstāvji strauji pārorientējušies uz ēdiena piegādi mājās.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930