Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, D vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-20
Šonedēļ Siguldas novada bibliotēkās norisinās Bibliotēku nedēļa

No 20. līdz 26. aprīlim visā Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa, ko rīko Latvijas Bibliotekāru biedrība. Šogad Bibliotēku nedēļas tēma ir “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”, kas ir pakārtota Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas ģenerālkonferences tēmai. Bibliotēku nedēļa ir laiks, kad bibliotēkas ar dažādām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību bibliotēku pakalpojumiem, bibliotekāra profesijai un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Šī gada Bibliotēku nedēļā iesaistās arī Siguldas novada bibliotēkas.

Lai arī šobrīd Siguldas novada bibliotēkās notiek vienīgi grāmatu apmaiņa un visi pasākumi ir atcelti, Bibliotēku nedēļas garumā attālinātā formātā bibliotēkas savās sociālo tīklu vietnēs piedāvās gan uzzināt vairāk par bibliotēkām, aicinās gan lasīt un dalīties lasītajā, gan iesaistīties dažādās aktivitātēs, piemēram, grāmatu lasīšanas izaicinājumā.

Tradicionāli Bibliotēku nedēļas ietvaros tiek rīkots Latvijas bibliotekāru kongress, kas šogad norisināsies 23. aprīlī tiešsaistes formātā, kā arī Latvijas Bibliotēku festivāls, kas šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ ir atcelts.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi