Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 3.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-27
Informācija par bērnu uzņemšanas kārtību bērnudārzos jaunajā mācību gadā

Šogad, tāpat kā ik gadu, bērnu uzņemšana pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs jaunajā mācību gadā norisināsies no 1. līdz 31. maijam pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Tuvojoties audzēkņu uzņemšanai bērnudārzos, Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde informē – vecāki, kuru bērni ir reģistrēti pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrā, e-pastā atkārtoti saņems informāciju par bērnam piešķirto individuālo identifikācijas kodu.

1. maijā pakalpojumu portālā e.sigulda.lv pretī tiem bērnu identifikācijas kodiem, kuriem ir piešķirta vieta kādā no pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, būs pieejama informācija par vietas piešķiršanu pirmsskolas izglītības iestādē jaunajā mācību gadā. Vecākiem pēc informācijas saņemšanas līdz 31. maijam portālā e.sigulda.lv nepieciešams apstiprināt, ka bērns jaunajā mācību gadā pirmsskolas izglītības iestādi uzsāks apmeklēt. Kad apstiprinājums iesniegts, vecākiem desmit darba dienu laikā jāsazinās ar attiecīgās pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju, izmantojot pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrā norādīto kontaktinformāciju, lai vienotos par ērtāko laiku dokumentu iesniegšanai un līguma slēgšanai.

Ja izvēlētajā pirmsskolas izglītības iestādē nebūs brīvu vietu, bet bērnam rinda pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējumam būs pienākusi, Izglītības pārvaldes speciālists sazināsies ar vecākiem, lai vienotos par vietu citā pirmsskolas izglītības iestādē.

Savukārt, ja kāds no vecākiem līdz 31. maijam nesniegs apstiprinājumu bērna apmeklējumam pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, brīvā vieta bērnudārzā tiks piedāvāta nākamajam bērnam reģistrā.

Par vietu pieejamību pēc 31. maija Izglītības pārvalde sniegs atsevišķu informāciju.

Gadījumā, ja bērnam vairs nav nepieciešama vieta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē, vecāki tiek aicināti portālā e.sigulda.lv aizpildīt e-iesniegumu “Atteikties no bērnam piešķirtās vietas Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē”.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar Siguldas novada Izglītības pārvaldi ir iespējams sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 67970914 vai rakstot uz e-pasta adresi izglitiba@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930