Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +8.5℃, ZA vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-28
Pievienojies akcijai “ie[log]ojies” un sūti sveicienu Latvijai!

“Mums pieder viena lielā Brīvība. Visai Latvijai viena – svēta un balta. Tevī tā ir! Saposies svētkiem, uzklāj baltu galdu un sūti savai Latvijai akcijas “ie[log]ojies” fotosveicienu!” – ar šādu vadmotīvu Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” 4. maijā aicina svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi.

Laikā, kad pulcēšanās svētkos nav pieļaujama un ikdienā vēl vairāk laika pavadām tīmeklī, viedierīcēs un virtuālā pasaulē, aicinām iedzīvotājus piedalīties akcijā “ie[log]ojies”, kurā 4. maijā pēc iepriekš izziņota grafika daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos un privātmāju rajonos ielidos drons, veicot novadnieku sveicienu iemūžināšanu fotomirkļos pie atvērtiem logiem. Plānots, ka grafiks tiks izziņots 30. aprīļa vakarā.

Akcijas “ie[log]ojies” fotogrāfs Alvis Rozenbergs sociālo tīklu vietnē Instagram @var dzīvot jau aizsācis fotogrāfiju kolāžu veidošanu no sveicieniem logos. Aicinām arī novadniekus, sekojot šim piemēram, pienākt pie loga un sveikt Latviju neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā, sapošoties svētkiem, izcepot kūku sarkanbaltsarkanā krāsā, uzklājot baltu galdautu uz mazā galdiņa balkona stūrī vai uzspēlējot mūzikas instrumentu. Katrs var izpausties radoši un brīvi – galvenais “ie[log]ojies”!

Fotogrāfiju kolāža ar sveicieniem tiks apkopta 5. maijā un publicēta visos pašvaldības un kultūras jomas informatīvajos kanālos, parādot novadnieku radošumu un aizrautību Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā.

Aicinām pieteikt savu adresi akcijas “ie[log]ojies” sveiciena fotogrāfijai, sūtot pieteikumu līdz 30. aprīļa plkst. 12.00 uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv, un atvērt logu sveicienam! Lai drons varētu droši pielidot pie norādītā loga, tam jābūt brīvam no kokiem, elektrības vadiem un citiem traucēkļiem.

Jau ziņots, ka Baltā galdauta svētki Siguldā tiek svinēti kopš 2017. gada, kad, atklājot Siguldas Sporta centru, vairāki simti siguldiešu tikās Baltā galdauta svētkos. Baltos galdautus uz gariem galdiem esam klājuši arī Maija parkā un Siguldas pils kvartālā, degustējot gardāko Brīvības kūku. Šogad, turpinot iesākto tradīciju, aicinām ikvienu novadnieku svinēt svētkus savās mājās, drošā vidē ģimenē, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus!

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930