Otrdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +4.3℃, R vējš 6.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-30
Pagarinās “Siguldas devona” dāvanu kartes lietošanas laiku

Iepriecinoša ziņa kultūras pasākumu baudītājiem, kuri iegādājušies vai saņēmuši dāvanā kultūras centra “Siguldas devons” dāvanu karti pasākumu apmeklēšanai! Kartes derīguma termiņā, kas noteikts seši mēneši kopš tās iegādes brīža, netiks ieskaitīts valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiks vai laiks, kurā valstī varētu būt aizliegti publiski pasākumi pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Atgādinām, ka saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, kultūras centrā “Siguldas devons”, tāpat kā visās citās kultūras iestādēs Siguldā, ir atcelti vai pārcelti pasākumi. Kultūras jomā joprojām nav īstas skaidrības, kas notiks ar šīs vasaras pasākumiem. Tikmēr kultūras darbinieki šo laiku izmanto kā iespēju jaunu zināšanu un iemaņu apguvei, kā arī strādājot pie nākotnes plāniem.

Novada iedzīvotājiem un citiem interesentiem kultūras centrs “Siguldas devons” regulāri apkopo aktuālo kultūras piedāvājumu (izstādes, teātra izrādes, operas uzvedumus un latviešu kinolentes, radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem), sniedzot iespēju kultūru baudīt attālināti. Tāpat esam ziņojuši, ka “Siguldas devons” īstenojis projektu “Koncertzāle dabā”, piedāvājot astoņus īpašus video priekšnesumus, kuros iesaistījušās Siguldas novada radošās personības.

Šobrīd “Siguldas devons” piedāvā iespēju ikvienam ielūkoties vairāku novada mākslinieku – gleznotāja Jāņa Purcena, mākslinieces Patricijas Brektes, kā arī metālmākslinieces Dinas Dubiņas – darbnīcās. Sociālo tīklu vietnē Facebook būs iespēja aplūkot mākslinieku ikdienas radošo dzīvi, sajust viņu brīvības sajūtu un māksliniecisko lidojumu. Savukārt fotogrāfe Ginta Zīverte piedāvās savu redzējumu mākslas telpai digitālā vidē. Ieskats gleznotāja Jāņa Purcena darbnīcā jau šobrīd ir apskatāms šeit.

Informācija par kultūras centra “Siguldas devons” aktualitātēm aplūkojama kultūras centra Facebook lapā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi