Ceturtdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +10.6℃, ZR vējš 1.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-30
Novadnieki vienosies akcijā “ie[log]ojies”, lai 4. maijā sūtītu sveicienu Latvijai!

“Mums pieder viena lielā Brīvība. Visai Latvijai viena – svēta un balta. Tevī tā ir! Saposies svētkiem, uzklāj baltu galdu un sūti savai Latvijai akcijas “ie[log]ojies” fotosveicienu!” – ar šādu vadmotīvu Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” 4. maijā aicina svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi.

Akcijas “ie[log]ojies” fotogrāfs Alvis Rozenbergs, turpinot fotogrāfiju kolāžu veidošanu no sveicieniem logos, 4. maijā no plkst. 9.00 daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos un privātmāju rajonos ielidos ar dronu, veicot novadnieku sveicienu iemūžināšanu fotomirkļos pie atvērtiem logiem. Kopumā divi droni savu svētku maršrutu sāks no Allažu un Mores pagasta un dienas laikā viesosies pie vairāk nekā 60 iedzīvotājiem visā novada teritorijā, tostarp pie Mores zirgu audzētavas, viesnīcas “Sigulda”, Siguldas slimnīcas un citviet novadā. Plānots, ka drons pie katra loga pavadīs aptuveni 10–20 minūtes, un ar katru akcijas dalībnieku individuāli sazināsies kultūras centra speciālists, lai vienotos par konkrētu laiku. Atgādinām – lai drons varētu droši pielidot pie norādītā loga, tam jābūt brīvam no kokiem, elektrības vadiem un citiem traucēkļiem.

Fotogrāfiju kolāža ar sveicieniem tiks apkopta 5. maijā un publicēta visos pašvaldības un kultūras jomas informatīvajos kanālos, parādot novadnieku radošumu un aizrautību Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā.

Baltā galdauta svētki Siguldā tiek svinēti kopš 2017. gada. Šogad, turpinot iesākto tradīciju, aicinām ikvienu novadnieku svinēt svētkus savās mājās, drošā vidē ģimenē, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031