Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +17.1℃, Z vējš 2.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-05
Novadnieki vienojas akcijā “ie[log]ojies” un sūta sveicienu Latvijai

4. maijā, kad katrs šaurā lokā svinēja Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadskārtu, Siguldas novada iedzīvotāji vienojās kopīgā sveicienā Latvijai, iemūžinot savus Baltā galdauta svētkus drona fotogrāfijā pie atvērtiem logiem! Vairāk nekā 260 novadnieki 77 logos radīja kopības sajūtu un dalījās​ ar savu radošumu, izcepto kūku, pavasara ziediem, Latvijas simboliem un pašu galveno – savu svētku sajūtu.

“Mums pieder viena lielā Brīvība. Visai Latvijai viena – svēta un balta. Tevī tā ir! Saposies svētkiem, uzklāj baltu galdu un sūti savai Latvijai akcijas “ie[log]ojies” fotosveicienu!” – ar šādu vadmotīvu Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar kultūras centru “Siguldas devons” aicināja svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmitgadi un turpināt fotogrāfa Alvja Rozenberga fotogrāfiju kolāžu veidošanu no sveicieniem logos. Svētku laikā Siguldas novadā daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos un privātmāju rajonos ielidoja drons un veica novadnieku sveicienu iemūžināšanu fotomirkļos pie atvērtiem logiem. Novadnieki dalījās ar savu radošumu, radīja patīkamus mirkļus un pierādīja, ka svētkus svinēt ir iespējams jebkuros apstākļos.

Savu īpašo pastkarti būs iespējams saņemt e-pasta adresē, kura tika norādīta akcijas pieteikšanās brīdī.

Pateicamies ikvienam, kas aizrautīgi gatavojās dalībai iniciatīvā “ie[log]ojies” un padarīja šos svētkus īpašus!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930