Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +16.6℃, Z vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-08
Izveidots jauns pastaigu maršruts māmiņām

Svinot Mātes dienu, Siguldas novada Tūrisma informācijas centra speciālisti izveidojuši jaunu pastaigu maršrutu māmiņām ar bērnu ratiņiem. Māmiņu maršruts veidots pa Siguldas pilsētas centru, iekļaujot vietas, kur pieejami bērnu pārtinamie galdiņi. Visas maršrutā iekļautās apskates vietas ir viegli sasniedzamas, ceļā nav trepju vai augstu kalnu, tāpat arī pa ceļam esošajām ēdināšanas vietām ir viegli piekļūt ar bērnu ratiem. Pastaigu maršruta karte pieejama šeit, kā arī drukātā veidā Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā pie Gūtmaņalas.

 

 

Māmiņu maršrutā pieejami divi pastaigu loki:

  • lielais loks ir 19 kilometru garš, kurā var doties aptuveni četru stundu garā pastaigā nostāk no Siguldas centra, pie bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda” baudīt skatu uz Gaujas senieleju, aplūkot Zaļās Villas kvartālu, Jāņa tirgu;
  • mazais loks ir 13 kilometru garš, un tas izstaigājams aptuveni trīs stundās. Šajā maršrutā var aplūkot skatu platformu pie Gaisa trošu vagoniņa, izbaudīt Siguldas pils kvartāla noskaņu, Paradīzes kalna burvību, Raiņa parku un citas skatu pieturvietas.

Ārpus Māmiņu maršruta un pilsētas centra māmiņas ar bērnu ratiņiem var doties arī pastaigā uz tādiem dabas objektiem kā Ķeizarskats, Raganu katls, kā arī līdz Gaujai pa dabas taku, kas sākas pie Gūtmaņalas Tūrisma informācijas centra stāvlaukuma.

Atgādinām, ka bērnu pārtinamie galdi pieejami: viesnīcas “Sigulda” restorānā Pils ielā 6, kultūras centrā “Siguldas devons” Pils ielā 10, bistro “Zaļumnieku piestātne” Pils ielā 9, Livonijas ordeņa Siguldas pilī Pils ielā 16, Siguldas dzelzceļa stacijā Ausekļa ielā 6, kā arī tirdzniecības centros – “Raibais suns” Vidzemes šosejā 16, “Šokolāde” Strēlnieku ielā 2, “Elvi” Vidus ielā 1 un Jāņa tirgū Krišjāņa Valdemāra ielā 2.

Sirsnīgi sveicam māmiņas Mātes dienā un novēlām patīkamas pastaigas kopā ar ģimeni!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930