Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, DR vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-14
Kultūras centrs “Siguldas devons” no 26. maija būs atvērts apmeklētājiem

Ņemot vērā valdības pieņemtos lēmumus par kultūras norišu vietām, pakāpeniski tiks atsākta kultūras centra “Siguldas devons” darbība. No 26. maija “Siguldas devons” apmeklētājiem būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00, sestdienās un svētdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00, bet pirmdienās būs slēgts.

Kultūras centrā vienlaicīgi drīkstēs atrasties kopā ne vairāk kā 25 personas, stingri ievērojot divu metru distanci vienam no otra, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos. Lai nodrošinātu apmeklētāju drošu plūsmu, ieeja tiks organizēta pa durvīm no Pils ielas puses, izeja – pa durvīm uz Raiņa ielas pusi. Rūpējoties par apmeklētāju roku higiēnu, kultūras centrā tiks uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļu stendi. Apmeklētājiem tiks nodrošināta viena tualete, kurā regulāri tiks veikta apkope. Kultūras centrā redzamā vietā būs uzstādīts sanitārais protokols drošības un veselības pasākumu ievērošanai.

Biļetes uz pasākumiem iesakām iegādāties internetā, ja uz konkrēto pasākumu tāda iespēja tiek piedāvāta, vai “Siguldas devons” kasē darba laikā. Aicinām, ja vien iespējams, norēķināties ar maksājumu kartēm.

No 26. maija darbību atsāks arī Siguldas pensionāru biedrība, organizējot dežūru vienu reizi nedēļā otrdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00.

28. maijā plkst. 18.00, kā jau iepriekš bija plānots, tiks atklāta tekstilmākslinieka Egila Rozenberga izstāde. Personālizstādē tiks eksponēti lielformāta tekstila darbi. Ieejas maksa izstādē būs 2,50 eiro, arSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiks piešķirta 20% atlaide. Mākslai draudzīgākās dienas būs otrdienas, kad ieejas biļete izstādē būs ar 50% atlaidi, Siguldas pilsētas svētku laikāSiguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem ieeja izstādē būs bez maksas.

Siguldas pagasta kultūras nams, Allažu pagasta un Mores pagasta Tautas nami apmeklētājiem līdz ārkārtējās situācijas beigām būs slēgti.

Aicinām būt atbildīgiem un, ja ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu, neapmeklēt kultūras iestādi!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi