Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DA vējš 3.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-19
Siguldas novada bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā “Siguldieši lasa”

Siguldas novada bibliotēka savā darbā velta īpašu uzmanību lasīšanas veicināšanai, īpaši bērniem un jauniešiem, piedāvājot bagātīgu grāmatu, žurnālu, laikrakstu un citu izdevumu kolekcijas, pakalpojumus, kā arī dalību lasītveicinošos projektos visai ģimenei. Bibliotēka, vēršot uzmanību lasīšanas nozīmei, aicina iedzīvotājus, īpaši ģimenes ar bērniem un jauniešus, no 20. līdz 31. maijam piedalīties fotokonkursā, kurā rosina parādīt to, kā notiek lasīšanas process ģimenē vai kādas ir lasīšanas tradīcijas, vizuāli to atspoguļojot fotogrāfijās, piemēram, parādot mīļāko vietu lasīšanai vai vietu, kur notiek kopīga lasīšana, kā arī paust atziņu, ko katram dod lasīšana, un dalīties ar grāmatās gūtajām atziņām.

Konkursa noteikumi:

  • nofotografē sevi vai palūdz kādam, lai nofotografē, kā tu lasi grāmatu mājās, parkā, dabā;
  • uzraksti atziņu, ko guvi grāmatā, kuru lasi, vai ko vispār sniedz lasīšana;
  • līdz 31. maijam (ieskaitot) sūti fotogrāfiju un savu atziņu uz Siguldas novada bibliotēkas e-pasta adresi biblioteka@sigulda.lv un pievieno savu kontaktinformāciju.

Rudenī bibliotēkas jaunajās telpās būs fotogrāfiju izstāde. Interesantākās fotogrāfijas un atziņas autors saņems balvā grāmatu. Balvas ieguvējus bibliotēka paziņos 3. jūnijā savā lapā sociālo tīklu vietnē Facebook un sazināsies ar uzvarētāju personīgi.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi