Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.1℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-05-19
Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks 30. maijā

Latvijas Bobsleja un skeletona federācija meklē jaunus talantus, kuri varētu turpināt bobsleja un skeletona tradīcijas Latvijā, veidojot profesionālo sporta karjeru. Kandidāti aicināti aizpildīt pieteikuma anketu līdz 24. maijam. Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks 30. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā. Atlases kandidāti tiks sadalīti vairākās grupās, lai nepārsniegtu atļautos 25 cilvēkus vienlaikus.

Katram kandidātam, kurš būs aizpildījis pieteikuma anketu, nākamnedēļ e-pastā tiks nosūtīts vingrinājumiem atļautais laika nogrieznis, kurā būs jāizpilda skriešana 30 metru gaitā skeletonistiem un bobslejistiem, kā arī trenažiera stumšana bobslejistiem.

Iesildīšanās pirms startiem notiks ārpus manēžas, varēs izmantot Murjāņu sporta ģimnāzijas brīvdabas stadionu, kas atrodas 250 metru attālumā. Pārģērbšanās notiks ārpus manēžas. Latvijas Bobsleja un skeletona federācija rekomendē ierasties jau sporta apģērbā. Manēžā ģērbtuves nebūs pieejamas, būs pieejamas tikai tualetes. Līdzjutēji manēžā netiks ielaisti.

Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi tiks rīkoti, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības nosacījumus: divu metru ievērošana, roku un inventāra dezinfekcija.

Uz bobslejistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16 līdz 26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk. Vēlams, lai kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs. Atlasei var pieteikties gan vīrieši, gan sievietes. Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā. Īpaši tiks gaidīti jaunieši un jaunietes, kas dzimuši vēlāk par 2006. gada 1. janvāri.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi