Svētdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -0.3℃, ZA vējš 4.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-22
Mīlētākās pilsētas svētku laikā aicina piedalīties virtuālajā svētku gājienā

Šajā gadā tradicionālais svētku gājiens izpaliks, taču novadnieki ir pierādījuši, ka radīt spēcīgu kopības un svētku sajūtu iespējams arī mājās, attālināti, nepulcējoties. 30. maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00  “Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence” laikā novadnieki aicināti piedalīties virtuālajā svētku gājienā un dalīties ar atmiņu fotogrāfijām no iepriekšējo gadu Siguldas svētkiem sociālo tīklu vietnē Facebook, izmantojot tēmturi #mīlētākāspilsētasgājiens. Pievakarē novadnieku un iepriekšējo gadu pilsētas svētku apmeklētāju publicētās bildes tiks apkopotas emocijām bagātā fotogalerijā.

Ikvienam ir iespēja publicēt savas virtuālā svētku gājiena fotogrāfijas ar visspilgtākajām Siguldas svētku atmiņām vairāku gadu garumā. Kādam Mīlētākās pilsētas svētki saistās ar 2017. grandiozo svētku gājiena noslēgumu Sigulda pilsdrupu estrādē, kur novadniekus un pilsētas viesus sagaidīja muzikāls sveiciens no bigbenda “Sigulda” un Ievas Kerēvicas vai 2015. gada svētku gājiens ar folkloras kopas “Senleja” muzikālo pavadījumu. Iespējams, ka pērnā gada balonu lidojumi virs svētku gājiena dalībnieku galvām joprojām saistās ar pozitīvām emocijām bagātu kopīgu novadnieku un pilsētas viesu pavadīto laiku.

Pagājušā gada spilgtākos mirkļus no Mīlētākās pilsētas svētku gājiena iespējams aplūkot šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi