Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, A vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-22
Novadnieki aicināti iesaistīties Siguldas pop-up restorāna noformējuma radīšanā

No 29. maija Livonijas ordeņa Siguldas pils teritorijā darbosies Siguldas pop-up restorāns, kurā novadnieki varēs mieloties ar līdzpaņemto vai uzņēmēju piegādāto svētku maltīti. Ņemot vērā, ka svētki izdodas tikai tad, ja radām tos paši savās sajūtās, domās un darbos, novadnieki aicināti kļūt par daļu no programmas “Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence” un iesaistīties pop-up restorāna noformējuma radīšanā. Lai simtiem gaismiņu apspīdētu pilsdrupu teritoriju, aicinām izgatavot svečturus no mājās atrodamām burciņām un mežģīnēm vai citiem materiāliem, tādējādi dodot tām otru dzīvi, un atnest to uz Livonijas ordeņa Siguldas pils kasi.

Līdz ar maija pēdējām dienām Livonijas ordeņa Siguldas pils uz mēnesi pārtaps par restorānu, kurā gan novadnieki, gan pilsētas viesi būs aicināti pavadīt vasaras siltos vakarus vai darbdienas pusdienlaiku nesteidzīgā gaisotnē ar skatu uz Gaujas senieleju. Uz Siguldas pop-up restorāna darbības laiku pilsdrupu teritorijā tiks izvietoti galdiņi, pie kuriem katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00 būs iespējams pasūtīt ēdienu no pilsētas ēdinātājiem. Apmeklētājiem būs iespējams izmantot arī savus līdzpaņemtos pledus, lai vienkārši pavadītu vakaru, vērojot saulrietu pār senielejas koku galotnēm.

Lai padarītu šo vietu īpašu, aicinām visus novada iedzīvotājus kļūt par svētku noformējuma līdzdalībniekiem un pievienoties mūsu aicinājumam rast svētku sajūtu sevī, ļaujot vaļu iztēlei un radot svečturīšus, kuros vakaros tiks iedegti simtiem romantisku gaismiņu, lai Sigulda kļūtu par gaišāko, mīlētāko un skaistāko vietu šajā vasarā. Svečturus iespējams veidot no burciņas, vāzes, jebkura stikla vai cita droša materiāla, dekorējot tos ar sev tīkamiem un pieejamiem materiāliem, piemēram, mežģīnēm, auduma gabaliem, diegiem un sizāli.

Plašāka informācija par Siguldas pils pop-up restorānu vēl sekos, taču iepazīties ar “Mīlētākās pilsētas svētki. Cita frekvence” programmu iespējams šeit.
Ieejas maksa Livonijas ordeņa Siguldas pilī ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – bez maksas, citiem – 2 eiro, savukārt skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930