Trešdiena, 28. oktobris
Šodien sveicam: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-25
Kultūras centrs “Siguldas devons” atsāk kino vakarus

Trešdien, 27. maijā, plkst. 19.00 kultūras centrs “Siguldas devons” atsāks kino vakarus. Turpinot sadarbību ar Rīgas Starptautisko kino festivālu un “Kino bizi”, 27. maijā kultūras centra “Digiti” zālē būs iespēja noskatīties franču šarma un kaislību pilnu drāmu/komēdiju “Dubultā dzīve”.

Filmas “Dubultā dzīve” (Francija) režisors ir Olivjē Asaijass, tās garums – 108 minūtes. Tas ir pašironijas, kontrastējošu redzējumu un trāpīgu atsauču pilns stāsts par Parīzes izdevējdarbības aprindām. Kāds rakstnieks, pārdzīvojot radošo krīzi, nojauc robežu starp saviem daiļdarbiem un realitāti, uz papīra liekot savu dzīvi, tostarp attiecības ar savu mīļāko.

Lomās: Gijoms Kanē, Žiljeta Binoša, Vinsents Makēns un citi.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu valodā. Filmas seansu ieteicams apmeklēt skatītājiem no 16 gadu vecuma.

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Uz filmas seansu biļeti iespējams rezervēt, rakstot uz e-pasta adresi bilesukase@sigulda.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, vajadzīgo biļešu skaitu. Biļetes varēs izpirkt 27. maijā, vienu stundu pirms seansa sākuma.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi