Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +16.4℃, DR vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-26
Jaunatnes ielas bērnu laukumā atkārtoti bojāts roku dezinfekcijas punkts

Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti konstatējuši, ka bērnu rotaļu laukumā Jaunatnes ielā 1A jau otro reizi tiek bojāts roku dezinfekcijas dozators un informatīvā plāksne. Higiēnas prasību nodrošināšanai un apmeklētāju drošībai šajā ārkārtējā situācijā laikā dezinfekcijas punktu darba kārtības nodrošināšana ir ārkārtīgi būtiska, tādēļ ļaunprātīga iedzīvotāju rīcība papildus rada ne tikai bojājumus drošības inventāram, taču apdraud citus bērnu rotaļu laukuma apmeklētājus.

Jau ziņots, ka, lai veiktu papildu piesardzības pasākumus, Siguldas novadā bērnu rotaļu un sporta laukumos ir uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, kurus aicinām izmantot pirms un pēc publiski pieejamo elementu lietošanas.

Aicinām iedzīvotājus būt saudzīgiem pret sabiedrības īpašumu un kopīgiem spēkiem rūpēties par novadā izvietoto inventāru un ziņot par pārkāpumiem Siguldas novada Pašvaldības policijai, zvanot uz diennakts tālruni 2616028 vai Siguldas mobilajā lietotnē rakstot sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020