×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-05-26
Izsludināta pieteikšanās Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam

Lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības, Siguldas novada pašvaldība izsludina Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros. Konkursā aicinātas piedalīties jaunatnes organizācijas. Viena projekta apmērs ir 4600 eiro, projektu iesniegumu atlases rezultātā tiks atbalstīti četri projekta iesniegumi. Iesniegšanas termiņš – 30. jūnijs. Projektus plānots uzsākt laikā no šā gada 1. septembra līdz 31. decembrim.

 

Projekta iesniedzēji var būt:

  • jaunatnes organizācija (biedrība, kas ir ierakstīta Izglītības un zinātnes ministrijas administrētajā Jaunatnes organizāciju sarakstā);
  • jaunatnes organizāciju sarakstā neierakstīta biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni;
  • jaunatnes organizācija sadarbībā ar jauniešu iniciatīvu grupu;
  • jaunatnes organizāciju sarakstā neierakstīta biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni.

Lai pieteiktos konkursam, aizpildīts iesniegums, sadarbības partnera apliecinājums, apliecinājums par projektā iesaistītajiem priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas jauniešiem jāiesniedz Siguldas novada pašvaldībā Pils ielā 16, sūtot pa pastu, vai rakstot uz e-pasta adresi pasts@sigulda.lv līdz 30. jūnijam. CV ir kā obligāts pielikums projekta iesniegumam, ja iesnieguma sadaļā 2.6. “Projekta īstenošanā un administrēšanā iesaistītais personāls” ir minēta konkrēta persona; tas pats attiecināms uz sadarbības partneru apliecinājumu. Projektam jāatbilst Siguldas novada pašvaldībā izstrādātajam preventīvo un intervences pasākumu vidēja termiņa plānam priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšanai. Plašāka informācija aplūkojama konkursa nolikumā. Vērtēšanas kritēriji pieejami šeit. Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi gunita.romanovska@sigulda.lv un tīmekļa vietnē www.pumpurs.lv.

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Konkursus rīko projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” iesaistītās pašvaldības. Patlaban Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā projektā ir iesaistījušās četras Siguldas novada izglītības iestādes – Mores pamatskola, Allažu pamatskola, Siguldas pilsētas vidusskola un Siguldas Valsts ģimnāzija. Konkursa dalībnieki aicināti veidot sadarbību ar Siguldas novada izglītības iestādēm.

Noderīga informācija:

Metodika “Vienreizējā maksājuma piemērošanas metodika jaunatnes iniciatīvu projektu īstenošanai darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” ietvaros”

Izglītības kvalitātes valsts dienesta metodoloģiskās vadlīnijas darbam projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Ministru kabineta noteikumi Nr. 460 “Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus" īstenošanas noteikumi”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi